top of page
  • Obrázek autoraU&WE® Advertising

NOVINKA ! Magnetický reklamní systém MAS od U&WE přichází na trh

Dokončili jsme vývoj a zkoušky jedinečného magnetického reklamního systému - Magnetic Advertising System (MAS), který skýtá nové možnosti variability in-store prezentací a jejich operativní výměny. Spouštíme jeho prodej !


Na rozdíl od přímého tisku na magnetická média, která jsou obvykle tlustá, těžko potisknutelná, s omezenou velikostí a kvalitou výstupu, je náš MAS výrazně tenčí, jemnější, pružnější a umožňuje tisk ve foto-kvalitě. Tento výrobek byl speciálně vyvinut pro rozsáhlé grafické systémy a umožňuje rychle a snadno změnit v obchodech motivy bez nákladů na rozsáhlou re-instalaci.

Magnetic Advertising System (MAS) je bílé potisknutelné médium, které přitahuje magnetické povrchy. Používá fólii nejvyšší kvality, která je potažena mikročásticemi železa. Vyžaduje jen magnetický povrch, který dodáváme jako samolepicí magnetickou fólii. Materiál lze lehce a rychle instalovat. Je univerzální a lze jej kombinovat s téměř jakýmkoli magnetickým povrchem, čímž splňuje širokou škálu požadavků na rychlou výměnu grafiky či její vrstvení. Je to dlouhodobě fungující a nákladově efektivní produkt.


Dopravní a instalační náklady jsou nízké, grafika může být jednoduše dodávána na místo instalace jako „rolka“ a instalována v obchodech během několika minut. Těšíme se na vaše realizace, jsme připraveni vám nabídnout řešení na míru přesně pro vaše potřeby.

[u&we)

Comments


NEWSok.png
bottom of page