top of page
studia.png

SNÍMÁNÍ, KREATIVA, GRAFIKA, KONSTRUKCE, PŘÍPRAVA DAT & AUDIO-VIDEO

Divize „studia“ je logickou primární množinou v celém procesu. Provádíme snímání ve všech formátech včetně 360view™ vizualizací, retuše, barevný management a ořezy, zpracování textů a jazykových lokalizací. Naše grafické studio, redakce a kreativci se pak postarají o precizní a nápaditou vizuální komunikaci. Konstruktéři zajišťují vyspělá a materiálově vhodná řešení POS/POP nosičů, audiovizuální postprodukce finalizuje filmové a audio nahrávky včetně výstupů z DJI dronů, které poskytují skvostné letecké záběry a fotografie. 

…technologie a oddělení divize studia:

…technologie a oddělení  I  studia / 1

Kotva 1

Grafické DTP studio

Apple, Adobe, naši grafici a redaktoři pro vás...

Špičkoví kreativní grafici a zkušení operátoři vám nabídnou neotřelé návrhy, maximální míru součinnosti a snahy o dosažení požadovaného cíle. Využíváme celou řadu programů v čele s Adobe, hardwarové vybavení je založeno na nejmodernějších grafických stanicích Apple. Dodáváme originální koncepty v kombinaci s chytře vymyšlenou formou sdělení. Studio nabízí klasické DTP služby, kreativní návrhy a koncepty pro jakoukoliv formu komunikace, tedy od tiskovin až po interaktivní design.

Redakce, stylistika a lokalizace

Zkušení textaři, redaktoři a překladatelé se podílejí na jazykově „lahodném“ a správném podání všech textů, které jsou součástí každé reklamní komunikace a vizuální prezentace. Nabízíme redakční zpracování textů, profesionální jazykové korektury a lokalizace do cizích jazyků. Součástí práce copywriterů je také tvorba storyboardů a psaní scénářů pro audiovizuální produkci.

๏ 12 grafických pracovišť, 9x DTP & 3x kreativa

๏ 3 redaktoři a korektoři, 2 externí překladatelé

Grafické DTP studio U&WE®
Grafické DTP studio U&WE®

…technologie a oddělení  I  studia / 2

Kotva 2

Kreativní odd. & ideamaking

to nejlepší je v hlavách našich umělců...

Každý nápad má nějaký začátek a my se postaráme, aby ta správná myšlenka dospěla až k dokonalosti! Na základě záměru načrtnou naši ideamakeři celou řadu nápadů, které se následně podrobují diskusi a hodnocení realizovatelnosti v kontextu finanční náročnosti
a plnění koncepčních cílů. Následně předkládáme klientům myšlenkový draft již oproštěný od neefektivních záměrů a ve většině případů již zpracovaný kreativci do navrhovaných vizuálních podob. 

 

Díky tomu, že všechny procesy probíhají u nás „in - house“ v rámci jednoho týmu, můžeme garantovat rychlá a precizní řešení.

๏ Vlastní tým kreativců a ideamakerů

๏ Od nápadu, přes grafiku, výrobu až po instalaci nosičů

creative.jpg
Kreativní odd. & ideamaking U&WE®
Kreativní odd. & ideamaking U&WE®

…technologie a oddělení  I  studia / 3

Kotva 3

Konstrukce od ArtiosCAD

vyspělá konstrukční a materiálová řešení

Naši konstruktéři POS/POP používají ArtiosCAD firmy Esko. Jedná se o po celém světě nejrozšířenější softwarové řešení pro návrhy a konstrukce obalů, POS/POP nosičů či dalšího strukturálního designu. Proti běžným CAD/CAM systémům značně urychluje a zjednodušuje vývoj produktu a to díky svým specializovaným nástrojům pro konstrukci z deskových materiálů podporou virtuálního vzorkování v 3D prostoru a také rozsáhlými možnostmi výstupů pro výrobní zařízení. Veškeré konstrukce následně naše oddělení vzorkuje a testuje jejich funkčnost, nosnost a celkovou užitnou a vizuální kvalitu. Následně pak předává datové soubory do naší výroby.

๏ Součinnost konstruktérů, grafiků a technologů

๏ Rozsáhlá knihovna POS/POP produktů

๏ Poskytujeme 3D modelace finálního návrhu

esco.jpg
Konstrukce od ArtiosCAD U&WE®
Konstrukce od ArtiosCAD U&WE®

…technologie a oddělení  I  studia / 4

Snímání na lince 360view™

skvělá produktivita a famózní kvalita snímání

Jsme vybaveni unikátními technologiemi pro snímání a prostorové vizualizace výrobků. Jedná se o profesionální fotografické a kamerové systémy založené na synchronizaci otočných stolů, se snímací technikou. Disponujeme několika adaptéry, které jsou optimalizovány pro různé kategorie, velikosti a váhy produktů. V našem portfóliu 360view™ systémů je i třímetrové otočné pódium s integrovaným rolovacím pochozím pásem. Systém slouží ke snímání modelů při chůzi či běhu do filmové produkce a interaktivních prezentací.

๏ 360° vizualizace

๏ Hi-Res fotografie a 4 K videa

vizualizace.jpg
Snímání na lince 360view™ U&WE®
Kotva 4
Snímání na lince 360view™ U&WE®

…technologie a oddělení  I  studia / 5

Nahrávací studio & zvuková režie

audio nahrajeme, namluvíme a doladíme

Disponujeme plně vybaveným nahrávacím studiem se zvukovou režií a oddělenou zvukotěsnou dabingovou kabinu. Studio je vybaveno profesionální technikou nejvyšší kvality pro nahrávání, míchání a finalizaci zvuku. Vyškolení zvukaři jsou schopni s použitím rozsáhlých audio-bank zpracovat i velmi náročné realizace, a to od radio-spotů, videoklipů až po profesionální multimediální a filmový dabing, kde spolupracujeme s celou řadou renomovaných herců a populárních osobností. Studio také pronajímáme domácím či zahraničním produkcím.

๏ Nahrávací audio software Avid Pro Tools

๏ Mixážní pult - DAW kontroler - Avid Artist Mix

๏ Karta s BLACK MAGIC DESIGN Intensity Extreme

avid.jpg
dabing.jpg
Kotva 5
dabing_action.jpg

…technologie a oddělení  I  studia / 6

klapka.jpg

Studio audiovizuální postprodukce

finalizace obrazového a zvukového produktu

Naše oddělení audiovizuální post-produkce se zabývá finální podobou jakéhokoliv obrazového a zvukového produktu. Jde především o střih, barevné korekce, speciální efekty, animace a samozřejmě finální mix zvuku. Zkušení operátoři pod vedením režiséra či hlavního ideového gestora projektu umí „vyčarovat“ opravdu profesionální scény. Používáme především profesionální software od společností Adobe a Apple. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a poskytujeme tak zákazníkovi unikátní řešení postprodukční práce, navíc synergicky propojené do celého řetězce služeb.

๏ 4x pracoviště Apple s monitory EIZO a MAC

๏ Final Cut Pro | Motion | After Effects + Premiere

๏ Serverová architektura studia | kapacita 100TB

postprodukce.jpg
Kotva 6
posptodukce_work.jpg

…technologie a oddělení  I  studia / 7

Drony DJI k vašim službám

certifikovaní piloti zvládnou i nemožné

K dokonalosti a profesionální filmové produkci neodmyslitelně patří možnost ukázat divákům svět z výšky, či takové perspektivy, kterou normálně nemají možnost spatřit. I na toto jsme připraveni díky technologii DJI a dronům Phantom a Mavic. Můžeme nasnímat neuvěřitelně efektní záběry, které donedávna nebyly možné. Drony také šetří čas i peníze tím, že odpadá nákladné najímání jeřábových systémů a též drahé a nepříjemné uzávěry natáčecích lokalit. Jde o dokonalou „pomůcku“ nejen pro produkci klasických reklamních formátů a záznam eventových sportovních akcí, ale i pro technické a diagnostické použití například v architektuře, ve stavebnictví při kontrole fasád, v geodézii nebo jiných technických oblastech, pro které též pracujeme.

๏ Dron Phantom 4 Pro V2.0 - 4K 60 FPS !

๏ 2x dron Mavic 2 - 4K: 3840×2160 24/25/30p

๏ Ovládání 3D Google 

VR.jpg
dron.jpg
Kotva 7
letecky.jpg

Prezentace „studia“

jako PDF soubor...

zpět nahoru

bottom of page