top of page

Historie společnosti...

Společnost U&WE® je etablována na reklamním trhu již od poloviny 90. let. Již od samého počátku poskytuje svým klientům komplexní služby v reklamní
a marketingové komunikaci. V roce 2003 začíná pokrývat celé spektrum služeb, a to včetně primární výroby. Tento proces započal vybudováním ofsetové tiskárny, v roce 2007 se společnost stěhuje do zcela nového sídla v rámci průmyslového parku v Praze 9, rozšiřuje svůj „arzenál“ o další tiskové stroje, buduje balicí centrum a rozšiřuje akvizice technologií digitálního tisku.
V roce 2012 dochází k další expanzi koncem roku firma spouští vlastní ateliér a nahrávací studio. Následně se společnost vybavuje nejmodernějšími technologiemi velkoformátového UV tisku
a průmyslového řezání. V rámci 20-ti letého výročí existence v roce 2018 dochází k rebrandingu a dalšímu rozvoji o služby in-store retail servisu. Firma pořídila regionální sklady, zaškolila a vybavila regionální instalační týmy, zřídila vlastní centrální logistiku a investovala do jedinečného on-line zadávacího, kontrolingového a reportingového systému. Společnost tak dokončila komplexní řetězec služeb. Jako renomovaná výrobní, produkční a reklamní společnost nabízí ucelený a flexibilní komplex primární výroby, služeb a finálních instalací řízený centrálně „pod jednou střechou“ - v rámci jednoho pracovního postupu. Služeb U&WE® si cení mnoho významných řetězců, globálních značek a společností. 

Letecký záběr společnosti U&WE®
Společnost U&WE®
Kotva 3

Naše filozofie...

Naší strategií je hluboká a bezprecedentní znalost potřeb klienta, bezvýhradná loajalita zadavateli, vzájemná důvěra a otevřená seriózní komunikace. Jsme renomovanou reklamně-produkční společností s dlouhodobou historií. Základní naší filozofií je flexibilita, operativnost a komplexnost služeb. Jako jediní na trhu nabízíme komplexní reklamní výrobu, produkci a retailové služby v rámci jednoho produkčního řízení - „pod jednou střechou“. Jsme moderní a plně profesionální společností, která jednoznačně splňuje a pracuje v souladu se všemi principy moderních obchodních zásad. Dbáme na ochranu životního prostředí, na zdraví a bezpečnost při práci a dáváme vždy přednost efektivním a chytrým technologiím. 

U&WE® - kvalita termín cena
Společnost U&WE®
Kotva 4

Kontakty...

U&WE® Advertising s.r.o.

F. V. Veselého 2635/15 (P3 Logistic Park, Hala D1)

193 00 Praha 9 - Horní Počernice | Czech Republic

GPS: 50°07'21"N, 14°37'15"E

TEL. +420 255 734 394-5

IČO: 25675141  I  DIČ: CZ25675141

Sídlem dle OR: Mělnická 31, 250 01 Brandýs n/L - Stará Boleslav, ČR

u&we Advertising, spol. s r. o. je zapsána v obchodním rejstříku vedeným Městským soudem v Praze, oddíl C., vložka 60224.

  • LinkedIn U&WE® Advertising
  • YouTube U&WE® Advertising
  • Facebook U&WE® Advertising
firmy cz seznam.png
Společnost U&WE®
Kotva 5

Zaměstnání…

V případě zájmu o práci v naší společnosti zašlete svoje CV a průvodní dopis na...

 

personalni@uwe.cz

we want you
want_yout_show
Společnost U&WE®
Kotva 1
Smluvní podmínky U&WE®
GDPR U&WE®
Kotva 2

Prezentace „společnost“

jako PDF soubor...

zpět nahoru

bottom of page