top of page
tiskarna.png

VELKOPLOŠNÝ, OFSETOVÝ A DIGITÁLNÍ

TISK & BALENÍ

Divize „tiskárna“, jakožto druhá v pořadí produkční posloupnosti, je souborem našich primárních výrobních kapacit zabývajících se produkcí všech druhů tiskových nosičů. POS/POP kartonové, ale i kovové, plastové či textilní produkty a obaly realizuje naše moderní velkoplošná tiskárna a průmyslové řezací plotry. Produktové či merkantilní tiskoviny a personifikované výrobky řeší ofsetová a digitální výroba, vše pak dokončuje a kompletuje knihárna a kompletační centrum. 

…technologie a oddělení divize tiskárna:

…technologie a oddělení  I  tiskárna / 1

edp.jpg
Kotva 1

UV velkoplošný tisk Durst

UV tisk DURST, rolové stroje Mimaki a HP

Náš velkoformátový tisk je základním prostředkem pro výrobu POS/POP instalací. Na našich moderních technologiích DURST, XEROX, MIMAKI aj. produkujeme veškeré velkoplošné tiskoviny pro vybavení prodejen a in-store kampaní. Mimo jiné disponujeme technologiemi kombinující špičkovou fotorealistickou kvalitu výstupu s výbornou odolností proti UV záření a mechanickému poškození. Naše stroje jsou schopny potisknout více než 500 druhů materiálů od klasických papírů, kartónů, samolepek, přes plátna, průhledné fólie, sklo, dřevo až po pevné desky nestandardních provedení. Samozřejmostí je tisk rolových materiálů.

๏ Durst Rho P10 250 HS 6C 

๏ Šířka 250 cm, rychlost do 400 m2/hod

๏ Non-stop 24/7 provoz - maximální produktivita

durst.jpg
tiskarna_hall.jpg

…technologie a oddělení  I  tiskárna / 2

Kotva 2

Ofset technologiemi Heidelberg

Heidelberg, hi-end a není skoro co dodat…

Operativnost a flexibilita naší tiskárny umožňuje realizovat množství různorodých zakázek od malonákladových tisků až po objemově náročné produkty. Pokročilé technologie Heidelberg nabízí prostor pro efektivní zkrácení výrobních časů a snížení spotřeby papíru při barevnostních korekcích tisku. Kvalifikovaná obsluha s dlouholetými zkušenostmi se podílí na skvělém poměru kvality - termínu - ceny, který našim klientům poskytujeme. Jsme schopni pružně reagovat a priority výroby přeskupit dle aktuálních potřeb klienta. Ve velice krátkých termínech tak zajistíme realizaci i náročných zakázek.

๏ Technologická vyspělost, produktivita a profesionalita

๏ Nejmodernější technologie v oblasti polygrafie

๏ Certifikace ISO / FOGRA

iso.jpg
hdb.jpg
ofset.jpg

…technologie a oddělení  I  tiskárna / 3

certifikat.jpg
Kotva 3

Digitální tisk od Xeroxu

Xerox v mnoha podobách pro digitální tisk

Technologická vyspělost, produktivita a profesionalita - tak lze stručně popsat hlavní charakteristiku naší digitální tiskárny. Jsme vybaveni nejmodernějšími technologiemi Xerox a můžeme tak svým zákazníkům nabídnout maximální kvalitu veškerých tiskovin. Celý proces máme kalibrován a certifikován. Pomocí sofistikovaných informačních databází v rámci celého workflow a díky profesionalitě našeho personálu dosahujeme značné produktivity výroby, která se klientům promítá do lepší ceny a kratšího dodacího termínu.

๏ Xerox Color 1000i Press SRA3 & IJP 2000 A0

๏ Nejvýkonnější stroje ve své třídě

๏ Nejvyšší rozlišení tisku 2400 x 2400 Dpi

xerox.jpg
digital.jpg

…technologie a oddělení  I  tiskárna / 4

Průmyslové řezání ZÜND

automatické řezací linky ZÜND

Součástí našeho centra průmyslového velkoformátového tisku a řezání jsou i špičkové deskové řezací plotry ZÜND. Zpracováváme na nich deskové i rolové materiály, které dle šablon řežeme, či tvrdé materiály frézujeme do požadovaných tvarů jednotlivých dílu prezentačních POS/POP materiálů z kartónů či speciálních desek. Plotr M-1600 pak slouží jako operativní nástroj pro „výseky“ menších produktů jako jsou např. woblery, desky aj. Díky vynikající kvalitě a velké produktivitě výroby nabízíme zákazníkům flexibilní realizace za výbornou cenu. 

 

๏ Proškolená obsluha švýcarských strojů Zünd

๏ Deskový řezací plotr Zünd D3 XL-3200

๏ Deskový řezací plotr Zünd S3 M-1600

zund_edp.jpg
zund.jpg
Kotva 4
zund_work.jpg

…technologie a oddělení  I  tiskárna / 5

Dokončující zpracování tiskovin

na Stahl a Heidelberg dáváme tiskovinám glanc

Každou tiskovinu jsme připraveni zpracovat pomocí základních knihařských technik i nejnáročnějších zušlechťovacích metod. Od falcování, lepení, lakování či laminace, přes výseky, perforace až po knihařské vazby - funkčnost i vzhled každého produktu tak významně získá na atraktivitě. V rámci brilantního výkonu, plné automatizace, dokonalého dílenského zpracování a naprosté přesnosti dokážeme zásadně snižovat náklady zakázek, a to i při dokončovacím zpracování. Automatizace přináší úsporu času při seřizování a usnadňuje práci při běžné produkci.

๏ Modulární falcovací stroje Heidelberg-Stahl

๏ Automatické linky Horizon 

๏ Dále výseky, laminátory, lakovačky, děrovačky aj.

orizon.jpg
heidelberg.jpg
Kotva 5
dokonceni.jpg

…technologie a oddělení  I  tiskárna / 6

box.jpg

Balicí a kompletační centrum

balicí snášecí linky a další pomocníci

Mailingové balicí a kompletační centrum zajišťuje veškerý postprodukční servis a v logice jednoho produkčního řízení zajišťuje finální služby od přípravy adresních databází, personifikace, přes kompletaci, balení a fóliování tiskovin a výrobků až po konečnou přípravu zásilek k logistické distribuci. Jako jediní na českém trhu nabízíme specializované provozní zázemí balicího mailingového kompletačního a balicího centra v kombinaci s tiskárnou a celoplošným retail servisem. Zákazníkům odpadá potřeba rozdělovat výrobu produktů a jejich následnou přípravu, balení, doručení a instalace mezi více dodavatelů. Jedno produkční řízení u jednoho dodavatele tak umožňuje nabídnout úspory času při zadávání zakázek, značné snížení rizika chybovosti, vysokou produktivitu a vynikající cenu.

๏ Malo i velkoformátové balicí a fóliovací linky

๏ Snášení, kompletace, skladování

๏ Štítkování a personalizace, příprava logistiky

mailing.jpg
Kotva 6
mail_centr.jpg

…technologie a oddělení  I  tiskárna / 7

CTP & oddělení přípravy dat

tisková data pečlivě kontrolujeme a opravujeme

Oddělení CTP řeší komplexní problematiku předtiskové přípravy. Od příjmu hotových tiskových dat a jejich kontroly, přes technologickou a barevnostní optimalizaci až po osvit tiskových desek. Jedná se o první článek v produkčním řetězci tiskové vizuální komunikace. Disponujeme osvitovou jednotkou Suprasetter a celým procesním workflow od společnosti Heidelberg, které nám zajišťuje spolehlivou produkci vysoce kvalitních a kalibrovaných tiskových desek. Zkušení operátoři též zajišťují přípravu dat pro digitální, velkoplošný, malonákladový či personifikovaný tisk a průmyslové řezací plotry.

๏ Laserová technologie osvitu Heidelberg Suprasetter

๏ Profesionální předtisková kontrola a vyřazení dat

๏ Perfektní color management a kalibrace

denzity.jpg
osvit.jpg
Kotva 7
osvit_check.jpg

…technologie a oddělení  I  tiskárna / 8

Vývojové oddělení „smart“ řešení

chytrá řešení od kreativních a odvážných...

Naši kreativní grafici, technologové a manažeři se podílejí na vývoji vlastních promyšlených nosičů in-store komunikace. Vnímáme interiéry prodejen jako celek a je pro nás vždy výzvou překvapit naše klienty nápaditými řešeními, které přinesou zvýšení prodejů řetězcům i produktovým značkám. Kvalita a záruky perfektní práce jsou pro nás prioritou, proto všechny nápady podrobně testujeme. Například při implementaci americké licence reklamních pokladních pásů „belt advertising system“ pro evropský trh jsme pořídili do našeho test centra dva zkušební pokladní pulty, kde jsme před zahájením prodeje několik měsíců testovali výdržnost tohoto produktu. Kromě toho se oddělení zabývá materiálovými a designovými optimalizacemi nespočetného množství standardních POS/POP materiálů.

๏ Vlastní promyšlené in-store nosiče komunikace

๏ Důkladné testování a vzorkování produktů

๏ Inovace a optimalizace standardních POS/POP

belt.jpg
vyvoj.jpg
Kotva 8
develop.jpg

Prezentace „tiskárna“

jako PDF soubor...

zpět nahoru

bottom of page