Druhy naší AV produkce…

V rámci video-channelu představujeme hlavní druhy naší audio-vizuální tvorby. Nabízíme propracovaná produktová videa, 360view™ vizualizace produktů i prostorů, klasické reklamní spoty, letecká videa, profesionální dabing a střih zvuku, dále instruktážní návody, reportáže či animované líbivé prezentace. Samozřejmě pracujeme v maximální kvalitě 4K při snímkové frekvenci 60 fps. 

    - Produktová videa, spoty a digi-lighty…

    - Produktové a prostorové 360view™…

    - Reklamní spoty, videa a „sponzoringy“…

    - Letecká videa...

    - Dabing & zvuk...

    - Instruktážní videa a návody…

    - Reportáže a autorská tvorba…

    - Animované prezentace a slideshow...

    - Naše & vaše prezentační videa…

videochannel.jpg
VIDEO-CHANNEL U&WE®
pasted-image.png

Produktová videa, spoty a digi-lighty…

Propracovaná produktová videa s akčními popisky, hudebním podkresem či verbálním komentářem výrazným způsobem navyšují prodeje výrobků. Poutavou a rychlou formou dostává potenciální zákazník důležité prodejní argumenty a velice rychle získává k produktu důvěru!

Produktové a prostorové 360view™…

Videa 360view™ produktů jsme vyvinuli pro potřeby masové profesionální prezentace výrobků, která by byla cenově únosná a zároveň poskytovala velkou přidanou hodnotu oproti klasické fotografii. 360° VR prezentace prodejních prostor byly logickým dalším krokem.

Reklamní spoty, videa a „sponzoringy“…

Reklamní televizní a internetové spoty mohou mít různou podobu, my se zaměřujeme na podstatu sdělení ve vhodné formě a klientům doporučujeme eliminovat prvoplánovitou snahu o „vtip“. Dle nás prodává či upoutává konkrétní obsah (produkt, cena, výhody ap.) v adekvátní vizuální podobě.

Letecká videa...

Letecká videa, respektive „aerial looks“, pořízené naší letkou profesionálních dronů, poskytují donedávna „nemožné“ a fascinující záběry exteriéru, ale i interiérů firem či prodejních míst, a to za dobré ceny a v naprosto fascinující kvalitě 4K 60 FPS.  

Dabing & zvuk...

Profesionální mluvené komentáře a hudební doprovody jsou nedílnou součástí kvalitní video-produkce, případně naplňují primární podstatu čisté audio komunikace - například v rádiích či pod-castech. Naše dabingové studio splňuje „hi-end“ standardy a pracujeme tak i s hereckou špičkou.

Instruktážní videa a návody…

Video-návody jsou nejefektivnější a jistě nejoblíbenější formou sdělení informací o sestavení či zacházení s produktem. Spotřebitelé tuto formu jednoznačně preferují a získávají tak důvěru ke značce jako takové. Interně využíváme video-návody jako účinný prostředek u POS/POP instalací.

    Reportáže a autorská tvorba…

Reportáže a související formáty AV produkce jsou doprovodnými způsoby vizuální a verbální komunikace. Svým stálým klientů v rámci „full-service“ spolupráce poskytujeme i tuto AV podporu, byť to není naším primárním zaměřením.

Animované prezentace a slideshow...

Profesionálně zpracovaná prezentace je důležitým nástrojem produktové a firemní komunikace. Zpracujeme podstatná sdělení a argumentaci do vizuálně poutavé formy. Určitě se vám vyplatí nechat si zpracovat prezentace od nás, znásobíte tím zásah požadovaného sdělení.

Naše & vaše prezentační videa…

Do kategorie prezentačních videí zařazujeme spoty, které nesplňují ráz klasického reklamního formátu do 30s a mají účel prezentovat divákovi přehled  činností, produktů nebo sdělit nějaký příběh. Délka těchto videí se pohybuje od 1 do maximálně 5 minut.

Prezentace „video-channel“

jako PDF soubor...

zpět nahoru

ŘEMESLNÍCI REKLAMNÍHO PRŮMYSLU A IN-STORE PREZENTACÍ ! NEJLEPŠÍ SLUŽBY V ČR !

KOMPLEXNÍ ŘETĚZEC SLUŽEB PRODUKTOVÉHO MARKETINGU, NONSTOP RETAIL SERVISU A SPRÁVY STORE KAMPANÍ ZNAČEK

© 2020 by U&WE® Advertising.