• U&WE® Advertising

Realizujeme stále více smart retailových řešení

Jako specialisté na in-store retail řešení stále rozšiřujeme portfolio našich služeb, do kterých stále více pronikají nové technologie a chytrá řešení, která přispívají k automatizaci některých procesů, ulehčují kontrolu prodejních míst i realizovaných kampaní a zefektivňují marketingové aktivity. Naše profesionální týmy zajišťují komplexní a odborné služby, mezi které přibyly dvě novinky.


Automatické váhy Adastra


Umístění, vystavení a doplňování zboží představuje jeden ze základních aspektů úspěchu prodeje. Novinka, kterou jsme zařadili mezi naše služby, značně zvyšuje efektivitu prodeje i úroveň vystavování zboží. Inteligentní váhy Adastra už využívá například Plzeňský Prazdroj v několika sítích maloobchodních prodejen, například Albert, Coop, Tesco nebo Billa, kde jsme zajistili kompletní instalaci systémů, které automaticky sledují a on-line odesílají data o množství produktů na daném místě.K čemu je možné automatické váhy Adastra využít?

  • Napomáhají včasnému doplňování zboží

  • Poskytují statistiky prodejů v daném čase a umístění na prodejně

  • Jsou k dispozici ve třech provedeních – stojanová, paletová a regálová (smart shelf) váha


Inteligentní kamery Vividi


Další novinkou je naše spolupráce s českým start-upem Iterait, který vyvíjí technologii Vividi. Jedná se o inteligentní kamery, které sledují vytíženost prodejen a pomáhají tak udržovat požadované rozestupy a omezení osob na metr čtvereční. Zařízení snímá prostor kamerou a zaznamenává všechny příchozí a odchozí osoby. Data zpracovává v reálném čase a výsledky okamžitě posílá do webové aplikace. Technologie spojující kameru s umělou inteligencí však najde své uplatnění i v době pocovidové. Zařízení totiž umí nejen monitorovat počet zákazníků, ale vyhodnocuje i jejich chování. Vstupující osoby rozezná s 99% přesností, zaznamená také jejich věk, pohlaví nebo emoce. Může tedy být velice efektivním nástrojem různých marketingových aktivit. Systémy jsme již instalovali například v prodejnách Alza, Dr. Max, Raiffeisenbank nebo Rock Point.


Pro inteligentní kamery Vividi zajišťujeme:

  • monitoring, tedy kontrolu míst určených pro instalaci kamer, přípravu elektroinstalace a možností uchycení

  • samotnou instalaci a aktivaci kamer na určených místech

[U&WE]


NEWSok.png