top of page
  • Obrázek autoraU&WE® Advertising

Pro Kofolu jsme realizovali jubilejní 100. akci naším Retail servisem

Pro Kofolu realizujeme výrobu POS či výherních bodů, jejich garantovanou distribuci, instalaci a mobilní merchandising, obsluhujeme prodejní pozice například v Makru, Globusu, Bille či Albertech, na starosti máme i čerpací stanice MOL či OMV. Kromě Kofoly se staráme například o její značky JUPÍ, SEMTEX, HAPPY DAY, RAJEC, KLÁŠTORNÁ aj.

Od počátku spolupráce v roce 2019 jsme hrdě realizovali již 100 akcí pro společnost Kofola a její značky. V rámci toho jsme navštívili více jak 5.000 realizačních míst a splnili bezmála 20.000 dedikovaných úkonů. V on-line reportingu naše týmy vytvořili téměř 50.000 fotografií, které byly zkontrolovány a reportovány s průměrnou úspěšností 98,78%.


Příklad: 267 čerpacích stanic MOL, 801 zadaných úkonů, rozvoz, instalace a naplnění stojanů Rajec dle plánogramu: doba realizace 48 hodin od zadání, úspěšnost 99% počtu provedení.

Otisk z on-line reportingu systému U&WE Retail service

Děkujeme společnosti Kofola za důvěru. Staňte se také členy naší obchodní rodiny, rádi budeme pro vás pracovat se stejným nasazením. Děkujeme.

[u&we)

Comments


NEWSok.png
bottom of page