top of page
  • Obrázek autoraU&WE® Advertising

Proč můžeme dávat 200% záruku na doručení či instalace ? Jeden dodavatel, vlastní logistika !

Aktualizováno: 16. 9. 2020

Mnoho klientů se nás ptá, jak je možné, že si můžeme dovolit poskytovat 200% záruky na bezpečně a nepoškozeně doručené POS/POP materiály a na samotné instalace. Jak uvádíme: „Pokud pokazíme či nestihneme jedno instalační místo, neúčtujeme 2, pokud ztratíme 1 produkt, neúčtujeme 2!“. Je to jednoduché. Na co jiní potřebují v některých případech až 5 různých dodavatelů (grafické studio, tiskárnu, specialisty na třídění a balení, parcelační logistickou firmu, instalační agenturu), tak my realizujeme sami, v rámci komplexního řetězce výroby a služeb našich divizí studia, tiskárna a Retail service.VAŠE MATERIÁLY NIKDY NEOPUSTÍ NAŠE „RUCE“.

CO NAVRHNEME, TO VYTISKNEME, ZABALÍME, DOVEZEME

A SAMI IHNED INSTALUJEME A REPORTUJEME !


V případě, že se nějaké pochybení objeví, přebíráme vždy a za všech okolností plnou odpovědnost za případné kvalitativní či termínové nedostatky a na vlastní náklady sjednáváme nápravu. Protože vše realizujeme v rámci jednoho produkčního řízení, jsme schopni garantovat i nemyslitelné termíny. Díky celé struktuře řízení, vlastním týmům, systému kontrolingu a centrální logistice jsme schopni se zavázat ke 100% úspěšnosti realizací. Jsme však lidé, i my občas děláme chyby, pokud se tak stane, ručíme na 200% !

Vlastní centrální logistika !

Nepoužíváme cizí parcelační služby, vozíme vše sami !

Základním předpokladem 100% zaručené distribuce POS/POP nosičů aj. produktů je vlastní centrální logistika bez nutnosti využívat obecné parcelační služby jiných přepravců. Máme tak celou dobu zásilky pod vlastní kontrolou a jedině tak dosahujeme 100% úspěšnosti doručení našim týmům do regionů a následně klientům na prodejní místa. Celý systém je doplněn detašovanými regionálními sklady a precizním plánováním a on-line kontrolingem.

 

UPOZORNĚNÍ: V rámci našeho profesionálního servisu neinstalujeme materiály, které neprojdou naší centrální kontrolou. Není tedy například možné najmout naší službu na instalace materiálů, které „třetí strana“ uskladní před instalacemi na realizačních místech. PŘEDCHÁZÍME TÍM MNOHA ZTRÁTÁM A SPORŮM! INSTALACE OD NÁS MUSÍ BÝT VŽDY POD 100% NAŠÍ KONTROLOU, JEN TAK MŮŽEME POSKYTOVAT 200% ZÁRUKU!

[u&we)

Comments


NEWSok.png
bottom of page