top of page
  • Obrázek autoraU&WE® Advertising

Děláme z pokladních pásů úžasný prezentační prostor systémem BAS !

Aktualizováno: 26. 9. 2020

Představujeme unikátní a naší společností adaptovaný a pro evropský trh vyvinutý Belt Advertising System (BAS). Přiznáváme, inspirovali jsme se americkými retailovými řetězci, které již dávno přišly na reklamní možnosti, které pokladní pásy skýtají. Pro náš trh však bylo nutné použít jiné materiály a metody aplikace, než na pokladních pásech v USA.

Řešení je jednoduché - na starý gumový pás během pár minut aplikujeme potištěný reklamní rolový pás, který je přichycen jen oboustrannou páskou v jednom místě. Zbytek je fyzika - tření zajistí přilnavost obou povrchů !


Před necelým rokem jsme na základě instalace klasických perforovaných samolepek formátu A3 dospěli k závěru, že je nutné našemu trhu nabídnout kvalitnější řešení. Již jsme nechtěli, aby se samolepky po relativně krátké době sloupávaly a špinily a též jsme potřebovali nabídnout větší a kvalitativně hezčí prezentaci. V té době se ze stáže v Bostonu vrátil ředitel naší reklamní produkce a lakonicky na poradě oznámil „...mám řešení !“

Následoval poměrně rozsáhlý vývoj, pořídili jsme do firmy dva různé druhy pokladních pásů, které se celé týdny „točily“ s různými druhy potištěných materiálů. Výsledek musel splňovat řadu podmínek, od perfektního a stabilního tisku, čistého a snadně omyvatelného povrchu, garanci měsíčního non-stop provozu a nezávadnost pro styk s potravinami. Vše bylo dokonáno koncem zimy, nicméně kvůli C19 opatřením jsme se rozhodli nabídnout tuto novinku až podzimnímu trhu.


Retailové řetězce mohou prostor na pásech využívat k vlastní komunikaci, či ho poskytovat jednotlivým značkám. Výhod je mnoho. Kromě již zmíněné eliminace neduhů obyčejných samolepek poskytuje BAS od U&WE vyjímečný a pro kreativní nápady jako stvořený prostor. Zákazníka tato novinka jistě velice zaujme a navíc mu poskytne pocit hygienické čistoty. Všichni určitě známe ne vždy dobře vypadající a (ne)čisté černé gumové pokladní pásy, těm tak vyhlašujeme válku :-)


V zahraničí již běžné...

Kontaktujte nás, naše týmy zaměří a zdokumentují pásy na všech vašich prodejnách, navrhneme vám kreativní grafiku, vytiskneme, instalujeme a on-line vyreportujeme. Po skončení kampaně pásy deinstalujeme či vyměníme za jiné motivy. Vše kvalitně, rychle, za seriózní ceny a s 200% zárukou. A značky, řekněte si o tento prostor na prodejních místech, rádi vám v komunikaci s řetězci pomůžeme.

[u&we)

NEWSok.png
bottom of page